تماس با ما

  «نگاهی متفاوت به کم شنوایی و سمعک را در کلینیک های سمعک اول تجربه کنید»

  براساس آمار سازمان بهداشت جهانی(WHO)، بیش از ۳۶۰میلیون نفر در جهان از کم شنوایی و عوارض آن رنج میبرند. ازآنجا که شنوایی، پایه اساسی ارتباطات اجتماعیست رفع مشکلات آن نقش به سزایی در سلامت جامعه دارد.

  سمعک اول شامل مجموعه ای از کلینیک های ارزیابی شنوایی، ارزیابی و توانبخشی وزوز گوش، بررسی سیستم تعادلی، توانبخشی سرگیجه و تجویز سمعک است که از ارزیابی پایه ای شنوایی تا ارزیابی های تخصصی اعصاب شنوایی و تعادل، با آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا، تجویز سمعک علمی و بر اساس دانش روز، توانبخشی افراد کم شنوا چه کودک و چه سالمند و ارائه بهترین سمعک برای نیاز هر فرد در آن به بهترین نحو به انجام میرسد.

  یکی از مهمترین مواردی که خانواده های ایرانی برای خرید سمعک مورد توجه قرار میدهند قیمت سمعک است. بنابراین در مجموعه کلینیک های زنجیره ای سمعک اول هزینه سمعک مورد توجه مدیران واقع شده است. کاربر سمعک نباید در پرداخت قیمت سمعک به زحمت بیافتد. بنابراین ما در سمعک اول در کنار تجویز علمی سمعک و متناسب با نوع و شکل و اندازه کم شنوایی، برای کاربران سمعک، قیمت ها و شرایط پرداخت متناسب با وضعیت اقتصادیشان را در نظر میگیریم. نکته مهم دیگر علاوه بر قیمت سمعک، کیفیت سمعک است. در سمعک اول کاربر سمعک بجز قیمت مناسب سمعک میتواند سمعک ضدآب ، سمعک وایرلس ، سمعک نامرئی، سمعک هوشمند، سمعک دیجیتال و هر نوع سمعکی مطابق سلیقه خود از نظر شکل ظاهری را خریداری کند.

  دسترسی گروه شنوایی سمعک اول به تمامی برندها باعث می شود تا همیشه بهترین گزینه در اختیار کاربر سمعک قرار گیرد. بیشتر کاربران سمعک نگران خرابی های متعدد سمعک هستند. سمعک ضدآب پوشیده شده با فناوری نانو، کمترین خرابی سمعک را دارد. سمعک وایرلس هوشمند ارائه شده در سمعک اول هم قیمت قابل قبول و متناسب و هم کارایی بسیار بالایی برای کاربران سمعک در سنین مختلف و با نیازهای مختلف را دارد. تجویز سمعک های با تکنولوژی بالا توسط شنوایی شناسان مجرب و آموزش دیده مشکل سوت سمعک و صداهای اضافی را کاملا از بین برده است. دستگاههای ویژه قابل اتصال وایرلس به سمعک در کلاس برای دانش آموز و دانشجو و یا نشست های کاری را شنوایی شناس سمعک اول به خوبی برای شما تنظیم کرده و چگونگی به کار بردن آنرا به شما آموزش میدهد. اتصال وایرلس سمعک و تلویزیون مشکل نشنیدن و زیاد کردن صدای تلویزیون را با کاربرد سمعک وایرلس حل میکند. شعب متعدد سمعک اول در تهران به شما امکان میدهد تا با مراجعه به نزدیکترین شعبه سمعک اول به منزلتان، بدون طی مسافت زیاد، برترین خدمات سمعک را دریافت کنید. گروه شنوایی سمعک اول مفتخر است که برترین خدمات پس از فروش در ایران را شامل تعمیرات سمعک، وارانتی و گارانتی از یک تا سه ساله سمعک، تعویض یا مرجوعی سمعک بدون کسر هزینه تا یک ماه، تعویض سمعک قدیمی با سمعک نو، باتری رایگان یک ساله یا دو ساله بر حسب مدل سمعک، امکان تحویل سمعک تعمیری درب منزل، ساخت و ارائه انواع قالب صداشکن و مخصوص حمام و استخر (ضدآب، ضدصوت) و خدمات شایان توجه دیگر را در کنار تجویز مناسب انواع سمعک دیجیتال، سمعک هوشمند، سمعک وایرلس، سمعک نامرئی و سمعک ضدآب در اختیار ایرانیان قرار میدهد.

  سمعک اول (کلینیک شنوایی و تعادل ایرانیان)

  میرداماد شرقی بین میدان مادر و خ حصاری ورودری تالار نگاه پلاک 126 طبقه 2 واحد 3

  (جهت دریافت اولین نوبت آزاد، با پذیرش هماهنگ شود: 02122927370)

   

  شرکت شنواپرداز ایرانیان همراه همیشگی شنوایی شناسان و مراجعان مبتلا به انواع مشکلات شنوایی

  تلفن های مرکز نوبت دهی

  نوبت دهی کلینیک ها: 02122927370
  تماس با شنوایی شناس: 09012703004