سمعک رکستون

سمعک رکستون از زیر مجموعه های سمعک سیگنیا است که در کشور آلمان تولید می شود. از محصولات معروف و پرفروش سمعک رکستون می توان به سمعک های محبوب Targa, Mosaic, Sterling, Inox, Emerald و Stellar اشاره کرد. این سمعک ها در سایز های مختلف پشت گوشی، رسیور داخل مجرا و داخل گوشی موجود هستند.

از جدید ترین تکنولوژی های سمعک رکستون می توان به تکنولوژی TruCore اشاره کرد. این تکنولوژی موارد زیر را شامل می شود:

Voice Ranger که در هر شرایطی درک صدای گفتاری را بهبود می بخشد. این تکنولوژی با تقویت بیشتر صدا های گفتاری و مهار نویز زمینه در محیط های صوتی مختلف سعی در راحت تر شنیدن کاربر سمعک دارد.

Music Enhancer که لذت حداکثری از شنیدن موسیقی را به ارمغان می آورد.

Bluetooth and App compatibility که امکان اتصال سمعک با تلفن های همراه و دیگر وسایل الکترونیکی را فراهم می کند و همچنین امکان اعمال تغییرات در برخی از نتظیمات سمعک را برای کاربر سمعک از طریق نرم افزار فراهم می سازد.

Reverb Reducer این امکان را برای کاربر سمعک فراهم می کند تا در محیط های پر سر و صدا راحت بشنود. تکنولوژی کاهنده بازآوایی صدا هایی که اکو یا با صدا های دیگر ترکیب می شوند را مهار می کند تا راحتی شنیداری برای کاربر سمعک حاصل گردد

Tinnitus Function توانایی سمعک در تولید برخی صداهاست که در مهار وزوز گوش موثر هستند.

XPhone or Cross phone قابلیتی است که به وسیله آن هنگام صحبت با تلفن، صدا از طریق سمعکی که تلفن روی آن قرار دارد به سمت مقابل فرستاده می شود در نتیجه در محیط های شلوغ نیز مکالمه با تلفن راحت خواهد بود.

سمعک های رکستون قابلیت های دیگری از جمله برخورداری از اکسسوری های مختلف برای استریمینگ صدا از وسایل الکترونیکی مختلف مثل تلویزیون، تلفن همراه و … سمعک هایی با باتری های قابل شارژ، میکروفون های جهت دار در سمعک، مقاومت در برابر رطوبت و همچنین noise reduction را دارند.