سمعک Persona Medical

شرکت پرسنا از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های شنوایی و سمعک در امریکا است و دارای بزرگترین آزمایشگاه تولید سمعک (hearing aid Laboratory) در این کشور می باشد.

داشتن بیش از 4 دهه تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع سمعک های به روز دنیا و استفاده از نوآوری ها و تکنولوژی های جدید، باعث فروش بالای محصولات این کمپانی در اقصی نقاط جهان گردیده است.

همکاری پرسنا مدیکال با کمپانی های به نام دنیا از جمله  SpeechPro (تولید کننده اولین سیستم فیتینگ اتوماتیک) و کمپانی Vcom (تولید کننده اولین سیستم های شناسایی صدا در جهان)، باعث ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی توسط این مجموعه گردیده است. همچنین طیف وسیع محصولات پرسنا که شامل انواع سمعک های پشت گوشی و داخل گوشی می گردد، توانایی این شرکت را برای کمک به تمامی بیماران کم شنوا و ناشنوا بالا برده است.

از سمعک های پرفروش پرسنا می توان به مدل های Monet, Evok, Ole, Earasers, Opa اشاره کرد.

تکنولوژی های بکار رفته در سمعک های پرسنا عبارتند از Tri-Mode Layered Noise Reduction, Premier feedback shield, Hydroguard, Speech mapping compatible, Water resistance side protected Microphone, Direct Audio Input که همگام با تکنولوژی های روز در مدل های مختلف سمعک های پرسنا به کار رفته است. سمعک های پرسنا در سایز های مختلف داخل گوشی، پشت گوشی و رسیور داخل مجرا در دسترس اند.