سمعک Interton

سمعک اینترتون بخشی از مجموعه بزرگ GN Hearing است و در سال 1962 توسط Hans Herbert Turk و Helmeth Turk در کلن آلمان تاسیس شد سمعک اینترتون با بیش از 40 سال سابقه در زمینه طراحی و تولید سمعک از فن آوری روز دنیا در ساخت سمعک های خود بهره می گیرد تا محصولاتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار کاربران قرار دهد. در حال حاضر نمایندگی های سمعک اینترتون در بیش از 65 کشور دنیا از جمله ایران فعال هستند. نمایندگی سمعک های اینترتون در ایران شرکت “آواگستر صبحان” است.

امروزه سمعک اینترتون با مشارکت كمپاني GN در راستای تحقق اهداف خود از تکنولوژی CORE آن ها بهره مند می شود تا بتواند خواسته افراد کم شنوا را که درک گفتار در محیطهای شلوغ می باشد، به طور مطلوب فراهم کند.

اینترتون جزو مجموعه هایی است که پزشکان و متخصصان شنوایی و علوم مهندسی مربوطه را زیر یک سقف گرد آورده تا بالاترین رضایتمندی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

محصولات مختلف سمعک اینترتون، تمام انواع کاهش شنوایی را در نظر داشته و با ارائه محصولات جانبی کمک شنیداری گروه GN، تمام نیازهای شنوایی روزانه کاربران را پوشش داده است.

از جمله محصولات سمعک اینترتون می توان به مدل های Share, centro, cosmo, crisp, gain, stage و step اشاره کرد که در سایز های پشت گوشی، داخل گوشی و رسیور در مجرا در دسترس اند.

 

سمعک اینترنتون

از جمله تکنولوژی های برند اینترتون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Stream Sound

این تکنولوژی امکان شنیدن صدای تلویزیون، مکالمات تلفنی و فایل های صوتی را به صورت دوگوشی برای کاربران سمعک فراهم می کند.

Directionality Speech-Focused

این تکنولوژی با تمرکز کردن بر صدا های گفتاری در محیط های شلوغ باعث افزایش توانایی درک گفتار در محیط می شود و کاربران سمعک می توانند راحت تر در محیط های شنیداری نویزی ارتباط برقرار کنند.

Auto Phone

امکان اتصال مستقیم سمعک به گوشی های همراه از طریق این تکنولوژی فراهم شده است.

Environmental Gain Tuner

قابلیت شناسایی و تطابق هوشمند با تغییرات محیط شنیداری از طریق این تکنولوژی در سمعک های اینترتون فراهم شده است.

Adaptive Noise Reduction

امکان به حداقل رسیدن نویز زمینه برای کاربران سمعک توسط این تکنولوژی مهیا شده است.