سمعک Bernafon

برند سوییسی برنافون با بیش از 60 سال سابقه در صنعت لوازم شنوایی از کمپانی های شناخته شده این عرصه است. سمعک های برنافون با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا، شکل ظاهری زیبا و تناسب با نیاز کاربران سمعک جایگاه ویژه ای میان تجویز کنندگان سمعک دارد. سمعک برنافون در بیش از 70 کشور دنیا برای کم شنوایان تجویز می شود.

از محصولات برنافون می توان به مدل های Juna, Saphira, Zerena, Nevera, Neo, Carista, Acrivia, Hit و inzia اشاره کرد. جدیدترین مدل سمعک برنافون Viron نام دارد که سمعکی پیشرفته و مناسب برای درک بهتر گفتار و موسیقی است. این سمعک ها قابلیت شارژ شدن بی سیم را نیز دارا می باشند. سمعک های supermia از سری سمعک های سوپر پاور برنافون است.

از تکنولوژی های برنافون به موارد زیر می توان اشاره داشت:

ChannelFree:

این قابلیت وجه تمایز سمعک های برنافون با دیگر برندهاست. در این تکنولوژی که نوعی سیستم پردازشی است بسته به ورودی ای که سمعک دریافت می کند پردازش سیگنال متفاوت خواهد بود که این امر سبب بهبود درک گفتار می گردد.

Adaptive Feedback Canceller:

راه حلی مناسب برای کاهش صدای سوت یا همان فیدبک سمعک است.

Adaptive Feedback Canceller Transient Feedback Canceller:

راهکاری برای کم کردن نویز محیط هستند که قادر به کم کردن نویز های ممتد مثل صدای ترافیک خیابان و همچنین نویزهای گذرا مثل بسته شدن ناگهانی در هستند.

قابلیت انتقال فرکانسی، یادگیری داده، امکان اتصال به گوشی های همراه و ارتباط دو گوشی از دیگر امکانات سمعک های برنافون است.