سمعک Aurica

برند اوریکا که اصالتی روسیه ای دارد بالغ بر 40 درصد فروش سمعک در روسیه را به محصولات خود اختصاص داده است. از زمان تاسیس این کمپانی، اولویت اوریکا بر کیفیت محصولات بوده است. به همین دلیل اوریکا سمعک هایی را طراحی می کند که می توانند به نیازهای افراد کم شنوا با هرگونه افت شنوایی پاسخگو باشند.

از جمله محصولات برند اوریکا می توان به مدل های Every, Pixel, Nanotrim, Neo classica وJet اشاره کرد. سمعک های اوریکا در سایز های داخل گوشی و پشت گوشی در دسترس هستند و انواع دیجیتال و آنالوگ دارند و این سمعک ها متناسب با افت شنوایی و نیاز های بیماران تولید می شوند.

از ویژگی های سمعک های اوریکا به موارد زیر می توان اشاره داشت:

کاهنده نویز تطبیقی: الگوریتم سطوح نویز را به صورت مستقل در 128 باند مانیتور کرده و مدل های سایکو آکوستیک پیشرفته را برای راحتی بیمار بکار می برد.

تون های پیشرفته قابل برنامه ریزی چند فرکانسی برای هشدار در مواقع کاهش باتری و تغییرات برنامه ها.
سیستم حذف فیدبک تطبیقی به طور خودکار: فیدبک آکوستیکی را کاهش داده و اجازه افزایش بهره پایدار و کاهش آرتیفکت های موسیقی و سیگنال های ورودی را فراهم می سازد.
سیستم Tinny Mask : راه حل نوآورانه ارائه شده توسط Aurica  طراحی سیستم پوشش دهنده وزوز می باشد. این کار نیازمندی بیمار به دو دستگاه را کاهش داده و راحتی کاربر را افزایش می دهد.
الگوریتم طبقه بندی محیط شنیداری iSceneDetect : قادر به تجزیه و تحلیل محیط صوتی کاربر می باشد که به طور خودکار کارایی سمعک را بهینه کرده و راحتی و قابلیت شنیداری بیمار را افزایش می دهد.