Audio service

برند Audio service یک برند آلمانی است که از زیر مجموعه های شرکت Sivantos است و ریشه ای آلمانی دارد. سمعک های Audio service حدود 40 سال با ارائه انواع وسایل کمک شنیداری و سمعک در سایز های مختلف و متناسب با نیاز بیماران فعالیت داشته است.

Audio service

از سری محصولات پر فروش برند Audio service می توان به مدل سمعک های Vega, Sina, Ida, Icon, Rixx و Mood اشاره کرد. سمعک Stiline از جدید ترین سمعک های Audio service است که علاوه بر شکل ظاهری زیبا همراه با آخرین تکنولوژی های روز سمعک ارائه شده است. سمعک های quixx از سری سمعک های پیش ساخته و داخل گوشی برند Audio service هستند. سمعک های Audio service در سایز های پشت گوشی، داخل گوشی و رسیور داخل مجرا موجود هستند.

از سری تکنولوژی های به کار رفته در سمعک های Audio service می توان به Direct audio streaming, Adaptive wind noise reduction, Impulse suppressor, Smart Direct App, with hearing environment profile اشاره کرد. قابلیت شارژ وایرلس با باتری های لیتیوم یونی و همچنین امکان استریم کردن صوت به صورت وایرلس از دیگر امکانات سمعک های این برند است.

سمعک های ادیو سرویس قابلیت اتصال به اکسسوری هایی با کاربرد های متنوع دارند. همچنین قابلیت انجام تنظیماتی از قبیل تغییر ولوم و برنامه سمعک از طریق اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی موبایل نصب می شوند مهیا است.

audio service accessories