تعمیرات سمعک

سمعک نیز مانند هر وسیله الکترونیکی ممکن است دچار خرابی شود. در واقع به دلیل این که سمعک در معرض عرق بدن و جرم گوش که هر دو اسیدی و آسیب رسان هستند قرار می گیرد امکان آسیب دیدن آن بیشتر است. به این موارد ظرافت و حساسیت میکرو چیپ های کامپیوتری و پردازنده های الکترونیکی بسیار کوچک که با برق کمتر از یک و نیم ولت کار می کنند را بیافزایید. می بینیم که خرابی سمعک بسیار معمول و اجتناب ناپذیر است.

تعمیرات سمعک
تعمیرات سمعک

حالا در نظر بگیرید اگر کاربر سمعک به درستی از آن مراقبت نکند چه اتفاقی می افتد. بر حسب اتفاق بیشترین مشکلات و خرابی سمعک ناشی از مراقبت نادرست و بی توجهی کاربران سمعک است. تیم حرفه ای و کار آزموده ما 4 بار سرویس کامل دوره ای رایگان در لابراتوار مجهز مرکزی شرکت شهر سمعک اول ایرانیان طی دو سال گارانتی برای کاربرانی که سمعک خود را از کلینیک های سمعک اول خریداری کرده اند را به شما هدیه می دهد. همچنین توصیه می شود پس از پایان دوره گارانتی نیز هر 6 ماه این سرویس ها انجام شود زیرا مانع تاثیر جرم بر روی برد سمعک و از کار افتادگی قطعات آن می گردد. همچنین توجه داشته باشید نگهداری درست، طبق آنچه که در دفترچه راهنمای سمعک آمده است باعث طولانی شدن عمر قطعات و خرابی کمتر می شود.

عامل مهم دیگر در نیاز کمتر به تعمیرات، انتخاب سمعک از میان برندهایی است که با تکنولوژی نانو تمامی قطعات داخلی و خارجی سمعک را پوشانده اند و در نتیجه مقاومت قطعات را نسبت به آب و ذرات گرد و غبار و رطوبت و تاحدی هم عرق و جرم گوش را تا سطح قابل قبولی بالا برده اند. سمعک های گروه GN (بلتون، ریساند و اینترتون) با تکنولوژی نانو بلاک و برخی رده های سمعک های گروه سیوانتوس ( سیگنیا و رکستون ) همچنین برخی رده های سمعک های برند فوناک از گروه سونوا نیز از این تکنولوژی برخوردار هستند.

تعمیرات سمعک

اما به رغم رعایت تمامی موارد بالا باز هم مواردی از خرابی سمعک پیش می آید. در اینجاست که خدمات پس از فروش و تعمیرات درست، دقیق و در کوتاه ترین زمان ممکن برای کاربر ارزش قابل ملاحظه ای پیدا می کند. تعمیرات سمعک با قطعات اصلی باعث حفظ کیفیت صدای سمعک می شود. این عامل، به ویژه در کودکان بسیار حساس و مهم است. قطعات متفرقه صدای سمعک را از حالت طبیعی خارج می کنند و تشخیص آن برای کودک به راحتی امکان پذیر نیست. به علاوه این تغییر باعث کم شدن کیفیت سمعک شده و او را از سطح مطلوب یادگیری دور می کند.

تعمیرات سمعک
تعمیرات سمعک

بنابراین به یاد داشته باشیم تعمیرات سمعک را تنها به دفاتر حرفه ای و معتبر بسپاریم. تقریبا تمامی نمایندگی های برند های مجوز دار از وزارت بهداشت بخش تعمیرات ویژه مربوط به خود را دارند که در طول دوره گارانتی خدمات و تعمیرات سمعک های آن برند را به عهده دارند. تیم تعمیرات شرکت شهر سمعک اول ایرانیان با گذراندن دوره های آموزشی لازم در داخل و خارج از کشور ضمن ارائه خدمات انحصاری به 3 برند مجوزدار از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، به مراجعین محترم کلینیک های سمعک اول و شهر سمعک و شنوایی شناسان سراسر کشور نیز خدمات ارائه می نماید.